nodul mamar
Am un nodul la sinul sting care ma doare mai ales inaintea menstruatiei, recunosc k nu am consultat nici un doctor deoarece imi este un pic teama sa nu imi spuna cine stie ce as putea avea adik cancer, va rog sa imi dati un sfat.va multumesc emilia
2 comentarii
nu sunt medic, dar poti sa-ti dau un sfat prietenesc, de ce nu-ti faci o ecografie mamara ?Asa te vei linisti sufleteste si nu te vei gandi ca ce poti avea, iar orice boala depistata in timp util este o sansa de vindecare sigura.Bafta si curaj.Si eu am probleme cu sanii(au dimensiuni diferite -diferente foarte mari), in ultimele 6 luni am facut 2 ecografii mamare.Noroc ca totul e ok.Sanatate maxima!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Ce inseamna ectazia ductala bilaterala?
- 14am descoperit pe sanul drept un nodul, acum 2 ani
- 50Nodul la san
- 3pericol la o anestezie totala?
- 3am dureri mari la sani... nodul sau altceva?
- 6Interpretare examen histopatologic
- 6nodul de marimea unui bob de mazare chiar deasupra sanului stang
- 2nodul la san? sau altceva?
- 5nodul la san, menopauza...
- 3noduli la sanul drept
- 7Adenomatoza mamara.. mai multi noduli la ambii sani
- 13Nodul la san, rog parerea specialistului!!
- 2fetita mea are un ganglion la sanul stang
- 0nodul san
- 0Nodul periculos sau nu?
- 2Operatia - unica solutie la menopauza?
- 1RMN mamar incert ! Cum?
Mai multe informații despre: Noduli mamari nodul la san
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: