nodul mamar
Am un nodul solid cu caractere benigne de 1 cm.Ce sa fac? Oare chiar trebuie operat sau mai pot astepta sa il urmaresc o perioada?As dori un raspuns competent si chiar de la persoane care au trecut prin asa ceva Sunt disperata! Multumesc!
2 comentarii
Ce varsta aveti?Copii, sau o potentiala sarcina?Fibroadenom mamar?
am 39 ani am un copil este un chist organizat sau in fibroadenom Nu se stie sigur
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4nodul la san (3 luni)
- 4O mare dilema sa ma operz sau nu?
- 8mastoza chistica
- 6Noduli la sani!
- 11Acum 2 ani mi-a aparut o formatiune la sanul stang foarte mica...
- 3am dureri mari la sani... nodul sau altceva?
- 3contraceptivele si nodulii la sani la 40 de ani
- 31De aprox. 10 luni am observat ca am un nodul la sanul drept
- 0Nodul la san
- 0Despre Nodulul mamar
- 5nodul la san, menopauza...
- 1Noduli la sani
- 15rezultat biopsie noduli mamari
- 12un mic nodul
- 5nodulii la sin
- 0chisturi la sani
- 0Nodul periculos sau nu?
- 1Sanul si problemele lui
- 2Operatia - unica solutie la menopauza?
Mai multe informații despre: Noduli mamari
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: