Nu exista ejaculare
Buna ziua, am 16ani şi ca oricare băiat, am încercat să mă masturbez, de fiecare dată când o fac, nu pot să ejaculez, defpat elimin o cantitate medie de urina, iar apoi nimic. Este destul de jenant, având in vedere, că alţi au trecut la alt nivel, iar eu nici să mă masturbez nu pot... Aş dorii, sfatul unui medic, recomandaţi, deoarece îmi este jenă să mă adresez medicului de familie sau părinţilor. Aştept răspunsuri.
4 comentarii
Citeste topicul asta si nu te mai masturba.
In situatia ta risti sa ramai impotent.
http://forum.romedic.ro/prod/Masturbarea_oboseste?_073897.html
Mergi la un medic urolog pentru consult.
In situatia ta risti sa ramai impotent.
http://forum.romedic.ro/prod/Masturbarea_oboseste?_073897.html
Mergi la un medic urolog pentru consult.
Cum am precizat mai sus, îmi este jenă să mă duc la un medic, sau să le spun părinţilor. Iar din topicul recomandat, nu am găsit o soluţie, nu există ejaculare, ca să pierd acele vitamine şi nu pot să zic ca am probleme la organism, totuşi sunt sportiv :D.
Trebuie neaparat sa te duci la un medic Urolog. Poate rezolvi ceva.
Pe Forum nu avem nici un medic urolog momentan care sa iti raspunda.
Pe Forum nu avem nici un medic urolog momentan care sa iti raspunda.
Poate ai o pubertate tarzie si de aceea nu ejaculezi nimic.
Oricum, urina nu se ejaculeaza.
Oricum, urina nu se ejaculeaza.
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 1Priligy 30mg
- 1Adicția numită masturbare
- 1Plantele care ajută la potență – Mit sau realitate?
- 9Nivel foarte scazut testosteron
- 5Va rog sa ma ajutati.. sunt foarte speriat probleme cu erectia nu mi se ridica suficent
- 2Dezvirginarea cu o escorta. Pro si contra
- 3Circumcizie
- 0Părere, mă masturbez de tânăr
- 3Probleme menținere erecție
- 2Probleme potenta.