Nu simt nimic, este ca ea spune ca este virgina

09-04-2021
Adelin999
Nu este medic/terapeut
Adelin999
Salut, am aproape 19 ani si de cateva săptămâni am început sa întrețin relații sexuale cu iubita mea, problema este ca ea spune ca este virgina, iar eu in timpul actului nu simt nimic, dar absolut nimic. De tinunt actul in sine ma tinut o ora si jumătate, problema este ca doar cand am ejaculat am simtit ceva..
La momentul dezvirginarii ea nu a schițat nici un semn ca si cum ca o doare, sau ca ii place, sange nu a curs, apoi dupa o discutie pe tema asta a început sa scoate gemete fortat..
este vreun raspuns pentru problema mea? In legatura cu actul sexual?
3 comentarii
0
10-04-2021, ora 21:47
tassevasi
Nu este medic/terapeut
tassevasi
Pentru ca stai o ora si jumatate nu simti nimic, ma voi nu stiti sa faceti dragoste, nu timpul conteaza, ci starea in care aduci partenera sa vrea sa aiba placere maxima in urma unui contact sexual, sa aiba orgasmul acela, altfel va luptati degeaba, devine plictisitor si fara placere.
La anii tai poti sa ai mai multe in cursul zilei dar cu un preludiu care aduce acea stare de bine si fericire in relatie. Fa pauze intre contacte si se va micsora si timpul la 10-15 min si va creste placerea.
0
10-05-2021, ora 17:37
Siux
Nu este medic/terapeut
Siux
Dar ce ar trebui să simți și tu nu simți?
Simți că dai in gol că și cum ai flutura penisul prin aer sau ce?
Legat de virginitate, există himen elastic, există lipsa himenului sau pur și simplu a fost rupt în timpul unei masturbări.
Are importanță pentru tine trofeul ăsta?
Tu complici lucrurile mai mult decât este necesar. Și s-ar putea să pierzi mai mult decât crezi.
Bucurați-vă unul de celălalt
Învățați tehnicile de satisfacere învățând unul de la celălalt.
Iubiți-va mult pentru că foarte probabil, peste o vreme veți întâlni fiecare pe altcineva. Profitați să fiți fericiți și discutați mult.
0
12-06-2021, ora 23:10
Adelin999
Nu este medic/terapeut
Adelin999
Da, simt ca dau in gol. Adic ama gândesc si eu ca nu ar trebui sa fie asa nu? Nu simt nimic, si cand zic nimic e ca si cum nu as fi băgat-o, si nu nu e problema la mine
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: