Nustiu ce sa cred! a doua liniuta a iesit f f slab vizibila!
Buna seara stimate doamne si domnisoare! Deci sunt in panica, ne dorim foarte mult un bebe. Am facut doua teste de sarcina BB Test si a doua liniuta a iesit f f slab vizibila! Simptome am, de greata, somnolenta, pofte... Si deci am fost la un eco abdominal si a zis ca se vede doar un punctisor negru. Ma gandesc oare la eco transvaginal ar arata ceva mai clar? Si cit de bune sunt testele astea" BB Test", a facut cineva din voi!? Pot oare arata fals!? Recunosc ca am o rana pe col, posibil sa o fi vazut pe ea la eco abdominal!? Va multumesc si astept un raspuns... La medic plec abia poimine! Pupici
1 comentarii
Si nu rezolvati intai problema ranii pe col inainte de ramane insarcinata ?
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??