Nustiu ce sa cred! a doua liniuta a iesit f f slab vizibila!

02-05-2016
Victoritsa
Nu este medic/terapeut
Victoritsa
Buna seara stimate doamne si domnisoare! Deci sunt in panica, ne dorim foarte mult un bebe. Am facut doua teste de sarcina BB Test si a doua liniuta a iesit f f slab vizibila! Simptome am, de greata, somnolenta, pofte... Si deci am fost la un eco abdominal si a zis ca se vede doar un punctisor negru. Ma gandesc oare la eco transvaginal ar arata ceva mai clar? Si cit de bune sunt testele astea" BB Test", a facut cineva din voi!? Pot oare arata fals!? Recunosc ca am o rana pe col, posibil sa o fi vazut pe ea la eco abdominal!? Va multumesc si astept un raspuns... La medic plec abia poimine! Pupici
1 comentarii
0
03-05-2016, ora 10:52
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Si nu rezolvati intai problema ranii pe col inainte de ramane insarcinata ?
Adaugă un comentariu / răspuns