o mica problema: oare sunt insarcinata?

22-03-2009
ctc
Nu este medic/terapeut
ctc
si dak sa zicem k aveam pe mana sperma..si mia bagat mana la "pasarica" este oare vreo sansa ceva.k sa raman? sau ce putea sa mai fie oare..k ma gandesc intruna..nu stiu ce sa mai fak..o sa innebunesc
9 comentarii
0
22-03-2009, ora 20:39
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Exista sansa sa fii gravida daca erai la ovulatie si in vagin a ajuns sperma. idiferent daca sperma ajunge din penis sau mana, sau orice altceva...Numai Bine!
0
23-03-2009, ora 18:15
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Pai ctc, hotaraste-te odata ca eu nu mai inteleg nimic. Ori esti fata ori baiat ? Ce dracu inseamna asta? Spui la niste subiecte ca esti baiat, ai 17 ani, ai probleme cu urechea, ca faci sport, ca ai probleme cu ""iesitul afara " doctorii iti dau raspunsuri si aici si la alte doua subiecte spui ca esti fata si ca ai facut dus cu prietenul si ti-a bagat mana nush pe unde si ti-e frica sa nu ramai gravida!
Ce inseamna asta?
Teo, citeste si tu toate postarile lui sau ei si sa vezi ce n-ai vazut!
Poate sunt eu chioara si nu vad sa citesc bine fara ochelari!
Doamne fereste!
0
23-03-2009, ora 18:18
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
I-auzi, ai 1, 80 m, 70 de kg, esti fotbalist bla, bla, bla !!!
Doamne sfinte!
Cum ai putea sa ramai gravida daca esti baiat????????
0
23-03-2009, ora 18:26
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Sau la alta postare, ai 16 ani, esti fata si daca ramai gravida cum ar putea sa nu afle nimeni?
Sunt socata si incerc sa aflu ceva de aici.
O explicatie cred ca exista si incearca sa o dai, nu mie, dar la restul oamenilor care citesc pe forum si o sa citeasca exact ce am citit si eu !
0
23-03-2009, ora 18:43
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Ali39 draga, ce sa mai spun.lume si lume. Tot ce sper e sa nu existe multi aceia care nu inteleg ca aici intra oameni care chiar au probleme medicale care ii framanta cu adevarat...Plec de la prezumtia de nevinovatie si incerc sa cred ca ctc a pus intrebari in numele lui, dar si al prieteniei...Poate lamureste, i-am dat deja o idee.
Inchei cu o vorba adevarata? : daca prostii ar zbura, pamantul ar fi un mare aeroport.
0
23-03-2009, ora 19:02
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Tare vorba adevarata, Teo! Buna !!!!!
Ai vazut ca a intrat si a explicat baiatul, zau ca nu mai stiam ce sa cred.
Ma pregateam sa-i dau un sfat pt el referitor la problema care o are la ureche si acolo i- am citit toate postarile lui pt k vroiam sa stiu de unde are afectiunea la ureche.M-am blocat!
Si, ai vazut !
Ma rog, sa fie sanatosi ca sunt tineri si noi pe langa ei!
Ali
0
23-03-2009, ora 19:20
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Te resalut cordial, Ali!
Dora
0
24-03-2009, ora 13:17
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
Si eu !!!
0
29-09-2018, ora 10:56
Spu
Nu este medic/terapeut
Spu
Bună am si eu o intrebare, am avut contact sexual acum 2 saptamani si a avut grija si asa doar ca mie trebuia sa imi vina ciclu in 24 25 luna asta, oare întârzie sau chiar sunt insarcinata?
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •