O posibila sarcina?
Buna, am o problema, pe data de 21 ianuarie trebuia sa.mi vina, nu s.a intamplat asta, dar tin sa mentionez ca timp de cateva zile am avut o usoara scurgere maronie urmata de un pic de sange rozaliu, dupa care nu am mai avut nimic!! Am fost si constipata cateva zile si scaune nu foarte tari...dar inainte si dupa scaun aveam o oarecare durere abdominala..Pe parcursul zilei chiar si seara am o arsura la stomac si o senzatie de voma, dar nu vomit si am fost si balonata!! Sanii nu m.au durut, dar de 2 zile au inceput sa ma doara si nu sunt tari.cel putin nu acum!! Nu stiu ce ar putea fi! Sa fie vreo sarcina???
2 comentarii
Faceti un test de sarcina din urina sa stiti daca este sau nu pozitiv! Daca e negative mergeti la o ecografie transvaginala sa aflati motivul intarzierii menstrei.
Dar exista si o posibilitate mare sa fiu insarcinata, nu?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 0Gravida dar test negativ?
- 3Sarcina sau nu?
- 0Posibila sarcina
- 0Ajutor am nevoie de un sfat urgent
- 0Pot fi insarcinata?
- 1Ajutati-ma - poate fi vorba de o sarcina?...pt k imi doresc copii
- 0E posibil sa fiu insarcinata?
- 24Semne de sarcina
- 3Nu mi-a venit ciclul
- 0Despre sarcina..
- 0Ameteli, respiratie greoaie de la 7 zile
- 0Simptome sarcina dupa 3 zile?
- 0Sarcina?
- 1Sarcina
- 0Posibila sarcina
- 0Sunt insarcinata ?
- 0Pot fi gravida?
- 1Se poate sa fie o sarcina ?
- 1Am nevoie de un sfat - 5 teste de sarcina pozitive
- 3Sarcina in stare incipienta?
Mai multe informații despre: primele simptome de sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
