operatie glanda tiroida

23-08-2009
gianini
Nu este medic/terapeut
gianini
buna ziua! am fost diagnosticat cu noduli la glanda tiroida, pe 28.08.2009.sunt programat ptr. operatie la spitalul Parhon. Va rog daca stie cineva cam cat trebuie sa dau ptr. operatie si daca este riscanta.
multumesc! astept un raspuns cat mai repede.
2 comentarii
0
23-08-2009, ora 19:33
Terapeut Niculae Nicuşor
Medicina naturista, complementara, alternativa
Terapeut Niculae Nicuşor
Nu stiu cat este tariful in cazul acestei operatii (Doamne ajuta sa fie f mic), dar va pot spune ca orice operatie are riscurile ei, insa operatia aceasta va decurge perfect. Va veti face bine si viata dvs. va fi normala. Multa sanatate;) ganditi pozitiv si nu va lasati autosugestionat negativ.


Cu deosebit de multa placere si deferenta,
Mister NICK;)
0
23-11-2009, ora 11:04
ella1965
Nu este medic/terapeut
ella1965
Buna ziua si sanatate tuturor!
Fata mea de 19 ani va fi operata de tiroida, la Parhon.Orice amanunte si sfaturi imi sunt utile, va rog! Este foarte, foarte speriata, se lupta cu "agitatia" tiroidei de la 14 ani...Daca poate cineva sa-mi raspunda, va rog! Operatia va fi pe 25.11.2009. Multumesc din suflet!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Un website dedicat pacienților ce necesită o intervenție chirurgicală. Găsiți aici liste cu chirurgi și clinici de chirurgie, prezentări de servicii și recomandări ale pacienților, dar și informații detaliate despre fiecare operație.
Accesați site-ul