operatie hernie hiatala

23-01-2014
tanta40
Nu este medic/terapeut
tanta40
buna seara as dorii sa stiu si eu, cat costa o operatie de hernie hiatala, va rog cn care a facut aceasta opretie
6 comentarii
0
23-01-2014, ora 20:32
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Dami un mesaj pe privat cu un numar de telefon si o sati transmit cat ma costat pe mine operatia prin care mi sa pus plasa abdominala.
In primul rand iti trebuie trimitere de la medicul de familie dupa care fiecare da cat isi permite, iar plasa abdominala este gratuita.
0
23-01-2014, ora 20:41
tanta40
Nu este medic/terapeut
tanta40
nu stiu ce fel de operatie ai facut tu abdominala, eu de hernie hiatala
0
24-01-2014, ora 00:08
MARTON
Nu este medic/terapeut
MARTON
Mie mi sa rupt operatia sau mai exact peretele abdominal si intestinele dadeau sa iasa afara se numeste medical eventratie, si pt asta mi sa pus plasa abdominala care sa tina intestinele in cavitatea lor, si pt ca muschii nu mai puteau tine cusatura operatiile mele au 30cm.
0
24-01-2014, ora 17:48
tanta40
Nu este medic/terapeut
tanta40
incerc sa aflu un pret pt aceasta operatie dar cred ca nimeni nu a facut operatia asta de genuHERNIE HIATALA
0
22-02-2019, ora 13:21
Vicky C
Nu este medic/terapeut
Vicky C
Buna ziua!
Am o hernie hiatala mixta, dimensiune 6-7 cm si e necesara o interventie chirurgicala.
Intrebarea mea este : poate fi operată laparoscopic ?
Multumesc!
0
07-02-2020, ora 14:44
rodica tora
Nu este medic/terapeut
rodica tora
ati facut operatia? daca raspunsul este afirmativ, cum va simtiti. Eu trebuie sa o fac pentru o hernie hiatala de 15 cm si nu stiu la ce sa ma astept. Daca se poate, cat v-a costat ! Multumesc anticipat pentru raspuns !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: