orgasmul spontan

27-04-2009
roxanacarcu
Nu este medic/terapeut
roxanacarcu
mi se intampla uneori sa am orgasm spontan...uneori in cele mai nepotrivite situatii. care este cauza? ati avut vreodata asemenea experientra?...cat de des vi se intampla?
5 comentarii
0
11-08-2009, ora 15:13
mihaibucuresti
Nu este medic/terapeut
mihaibucuresti
de cita vreme nu ai mai facut sex ?!de ai as trairi intense
0
02-11-2009, ora 08:41
roxanacarcu
Nu este medic/terapeut
roxanacarcu
mihaibucuresti nu e vorba de "trairi intense". se intampla sa am acest orgasm spontan chiar si daca am facut sex in acea zi. asta e ciudatenia si nu am reusit sa mi-o explic.
0
14-11-2009, ora 18:50
axiela21
Nu este medic/terapeut
axiela21
draga roxana, daca ti se intampla sa ai orgasme spontane fara niciun fel de stimulare este posibil sa existe o prb neurologica. nu vreau sa te sperii, e doar o parere.te sfatuiesc sa consulti in primul rand un medic ginecolog si poate te va trimite la un tomograf.multa sanatate si fii linistita!
0
04-10-2022, ora 12:52
larisa bob
Nu este medic/terapeut
larisa bob
Buna Roxana,

Trec si eu prin situatii similare.
Cauza cred ca tine in cazul meu si de anumite particularitati anatomice
Nu mi se intampla foarte des, dar...se intampla uneori
0
25-07-2023, ora 12:54
Elly Stan
Nu este medic/terapeut
Elly Stan
Ma confrunt si eu cu aceasta problema. Am clitorisul mult mai mare decat ar fi normal si totodata labiile mici sunt cu dimensiuni considerabile, asa ca vulva mea este tot timpul deschisa si clitorisul expus. Uneori ma excit in timpul mersului, de la vibratiile masinii, de la frecarea jeansilor. Am avut cateva situatii in care am avut orgasm, desi am incercat sa ma abtin cat am putut, dar pana la urma s-a intamplat. Doua situatii au fost de-a dreptul stanjenitoare, deoarece s-a intamplat sa fie in locuri absolut nepotrivite
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: