Panica THC...

30-12-2011
Cheyenne
Nu este medic/terapeut
Cheyenne
Prietenii mei au luat panica de la has, exact cum iei la marijuana. Este normal asa ceva?
3 comentarii
0
04-01-2012, ora 20:41
Cheyenne
Nu este medic/terapeut
Cheyenne
Someone?
0
31-07-2012, ora 15:09
redemption
Nu este medic/terapeut
redemption
Este perfect normal, unii indivizi, ca si in cazul meu se sperie. Eu recomand a inceta consumul pentru ca in timp va duce la anxietate si... nu e usor de vindecat.

De asemenea sunt multi altii care nu au nici cea mai mica problema, pot continua consumul ani, zeci de ani - nu spun insa ca asta nu costa pe mai tarziu. Insa persoanele predispuse unei tulburari afective ar face bine sa se fereasca de consumul de substante.
0
04-09-2012, ora 14:34
Cheyenne
Nu este medic/terapeut
Cheyenne
Multumesc pentru raspuns, chiar si mie mi s-a intamplat atunci la fel, dar nu am mai consumat nici un fel de drog de atunci. :)
Adaugă un comentariu / răspuns

Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce consuma tinerii droguri?
  • Vaccinul pentru tratarea dependenței de heroină
  • Aplicația Activ (by ROmedic)
    Vrei să fii sănătos? Vrei să slăbești? Vrei sa fii în formă și să arăți bine? Vrei să te simți bine în corpul tău? Atunci trebuie să faci eforturi. Aplicația web "Activ" te ajută să fii consecvent în lupta pentru sănătatea ta.

Accesează gratuit Aplicația
    Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.