pentru prima data am luat postinor 2 si menstruatia nu imi mai trece..

22-12-2008
shukarina
Nu este medic/terapeut
shukarina
sal sunt foarte speriata sfatuiti-ma am luat postinor 2 pt prima data corespunzator prescriptiei deci nu sunt gravida, deci am luat postinor pe 8 si pe 15 mi-a venit ciclul dar azi suntem in 22 si mie nu-mi mai trece nu stiu dak sa apelez la medic sau nu, mie frik de un raspuns negativ poate a-ti avut aceeasi problema va rog din suflet ajutati-ma cu un sfat
5 comentarii
0
24-12-2008, ora 09:56
Dr. Bociu Crina
Obstetrica-ginecologie, Londra
Dr. Bociu Crina
postinor produce multe dereglări.
0
02-10-2010, ora 21:19
Dannyela85
Nu este medic/terapeut
Dannyela85
Salut, am o nelamurire luna trecuta menstruatia mi-a venit pe data de 4 august si urmatoarea pe 29 august, pe data de 9 septembrie am facut sex neprotejat si am luat postinor, nu am avut reactii adverse dar suntem in data de 2 octombrie si nu mi-a venit menstruatia. As dori sa stiu daca acest medicament produce dereglari, sau e posibil ca acest medicament sa nu aibe efecte si sa fi ramas insarcinata, pentru ca pana acum am avut putine dureri de burta si nimic mai mult.
0
09-10-2010, ora 15:10
shaki
Nu este medic/terapeut
shaki
Buna..am si eu o problema..sambata trecuta am avut sex neprotejat dar dupa 5 ore am luat prima pastila de postinor si dupa 12 a doua.mi-am facut un test si o iesit negativ si stopul trebuie sa-mi vina abia pe marti dar totus mi frica si as vrea sa stiu daca as putea totus sa fiu garvida...ma rog frumos sa-mi da-ti un raspuns...
0
09-10-2010, ora 16:59
shaki
Nu este medic/terapeut
shaki
as dori un sfat de la un medic sau cineva care o fost in acelasi situatie ca si mine..va multumesc anticipat
0
07-12-2010, ora 18:21
lulu85
Nu este medic/terapeut
lulu85
Buna ziua. Am varice la ambele picioare si mi s-a spus ca nu pot s-a folosesc contaceptive orale. Dar nu doresc s-a folosesc steriletul. ce metode de contraceptie imi recomandati? v-a multumesc.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul