Poate fi sarcina ?
Buna seara. Am și eu o nelămurire. Și as vrea sa răspundă doar persoanele care cunosc și au trecut prin asta. Pe data de 30 Ianuarie am avut contact sexual neprotejat, cu ejaculare in vagin, și ovulatia a fost între 2-8 Februarie.( Menționez ca am luat acid folic și vitamine pentru ca eu și prietenul meu, amândoi facem 24 de ani in curând, ne dorim copil ) mie mi a venit acum pe 20 ciclu, dar redus cantitativ. Mamei mele cam 2-3 luni i a venit peste sarcina ciclul și a aflat la 3 luni sarcina, având ciclu și fără semne de a fi gravida. Ma gândesc dacă este posibil și eu sa rămân dar prima luna sa îmi vina. Fiind contactul aproape cu ovulatia.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4sunt ingrijorata... sarcina?
- 4mi-a intarziat ciclul 11 zile, este posibil sa fiu insarcinata?
- 16oare sunt insarcinata? ajutor va rog repede
- 3prezevativ rupt, anticonceptionale = sarcina?
- 17oare sunt insarcinata?
- 6E posibil sa fi ramas insarcinata?
- 20Va rog sa imi raspundeti.. sunt insarcinata?
- 3exista oare sarcina..?rog un medic sa rasp.
- 4Oare sunt insarcinata?
- 1sunt insarcinata?
- 7Diane 35 si sarcina
- 8Virgina, sanse sa fie gravida?
- 8Coit intrerupt (un raspuns cat mai rapid, va rog mult)
- 4anticonceptionale cu antibiotice = sarcina?
- 1Sarcina sau raceala?
- 2Poti ramane insarcinata daca partenerul are ejaculare precoce ?
- 2Se poate sa fiu insarcinata?
- 0se poate sa raman insarcinata daca nu s-a rupt prezervativul?
- 1Senzatie de inflamare in partea dreapta a abdomenului
- 3Posibila sarcina?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
