Posibila sarcina

29-10-2022
Iulianaelenavec
Nu este medic/terapeut
Iulianaelenavec
Buna seara! As vrea sa stiu daca s a mai intalnit cineva cu astfel de situatie! Luna aceasta mi a venit menstruatia cu o zi inainte de termen si complet diferita, cu dureri foarte mici in comparatie cu lunile trecute, doar in prima zi( de obicei aveam dureri foarte mari primele 3 zile), flux mic fata de cantitatatea pe care o avea menstruatia pana acum, culoarea diferita, putine cheaguri de sange. Pana acum niciodata menstruatia mea nu a avut culoare roz, zilele 1, 2, 3 culoarea a fost un roz foarte intens, a 4 a fost un rosu foarte intens, iar a cincea si ultima din nou roz iar sper final maroniu. Ceea ce imi da de gandit este ca cu aproximativ o saptamana inainte de ciclu dupa ce am fost la baie si m am sters am obervat hartia igienica era roz, si tot in zilele acelea m a durut un pic burta si sanii, si avut si momente cand parca am simtit un pic de greata dar nu as vrea sa ma pripesc.Imi vine in minte ideea ca ar putea fi o sarcina dar nu as vrea sa imi fac sperante pentru ca de ceva timp vreau sa raman insarcinata si nu se intampla, mai ales pt ca in Anglia doctorii mi ai spus ca e posibil sa sufar de emdometrioza. Voi ce credeti?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: