Postinor 2, test negativ
Buna ziua.. pe 1 dec am avut contact sexual neprotejat, si am luat postinor 2..pe 4 a aparut acea sangerare care a tinut foarte putin pana pe 6..iar pe 7 am avut iar un contact neprotejat..iar de pe 4 decembrie nu am mai avut menstruatie.. Pe 5 si pe 6 ianuarie (dupa 4 saptamani si 1 zi, respectiv 2 de la contactul sexual) am facut cate un test de sarcina Barza tip stilou si au iesit ambele negative.. insa menstruatia inca nu apare.. sunt sanse de sarcina?sau intarzie de la postinor?
3 comentarii
Da, de la Postinor intarzie menstruatia nu va faceti griji ! Daca nu apare in maximum 2 saptamani mai repetati un test de sarcina TIP Sure Check ! O seara placuta !
Buna ziua. Multumesc pentru raspuns. Menstruatia a aparut pe 8 ianuarie, la fel si februarie si a tinut 4 5 zile. Mai sunt sanse de sarcina? Ca stiu ca poate exista in unele cazuri menstruatie peste sarcina. Multumesc.
Va rog, imi poate raspunde un medic sau altcineva, care se pricepe?
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4Contraceptie de urgenta - postinor
- 8Oare sunt insarcinata dupa ce am luat o luna Triregol?!
- 22postinor 2 si menstruatia intarziata
- 2am nevoie d un raspuns va rog!!
- 3e gravida?
- 8Cat de des pot sa iau postinor?
- 2postinor de cate ori pe an se ia?
- 3test de sarcina negativ...dar am unele simptome de sarcina
- 5am uitat sa iau pastila si la 3 ore dupa contact am luat postinor 2
- 7sarcina si durere in zona ovarelor, dar nu ceva intens
- 98Sa ma ingrijorez?
- 10racita... testul de sarcina poate sa iasa negativ?
- 7test de sarcina
- 7urgent: prezervativ spart si postinor
- 5test de sarcina pozitiv si menstruatia
- 7Menstruatie neregulata si 4 teste de sarcina negative
- 5Sangerare si eliminare mucus
- 6test de sarcina pozitiv?
- 0Intrebare test de sarcina - mi se pare prea repede ca s-au colorat ambele linii
- 1Test sarcina
Mai multe informații despre: postinor testul de sarcina
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
