Pot avea menstruatie peste sarcina?

11-08-2010
pryntzy2
Nu este medic/terapeut
pryntzy2
Am 27 de ani, sunt casatorita si..inca nu am un copil.menstruatia o am la 28 de zile...regulat...dar luna aceasta mi-a intarziat aproape 4 zile...ceea ce nu mi s-a mai intamplat niciodata;eventual sa vina la 27 chiar 26 de zile, dar niciodata intarziata...m-am simtit rau cu 4 zile inainte, si nu stiam de ce nu apare.apoi am crezut ca sunt insarcinata si ca aceste simptome se datoreaza nidarii...si acum mai cred in adancul sufletului ca ceva nu e in regula, si ma gandesc ca poate e o minune.
Mentionez ca nu am folosit niciodata anticonceptionale...a fost o perioada in care ne-am ferit, dar altceva nimic.
Iar luna trecuta, am luat cervucid, ovule, doua zile...
poate fi asta cauza intarzierii?
Multumesc pentru un raspuns si imi cer scuze daca prolema mea e puerila, dar...ma framanta enorm.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Menstruația peste sarcină
  • Poți avea ciclu menstrual în timpul sarcinii?
  •