Probleme cu urinarea noaptea

29-12-2010
marcel78
Nu este medic/terapeut
marcel78
Buna am 32 de ani si am si eu o problema care sincer imi este rusina sa vorbesc dar acuma nu mai rezist.
Fac treaba mica pe mine noaptea in timp ce dorm si asta mi se intimpla cam de 3 ani, min se intimpla cam o data pe luna.
Va rog din suflet ajutati-ma ca chiar nu mai stiu ce sa fac.
In fiecare seara inainte sa ma pun in pat merg la baie si fac pipi si tot degeaba.
Va multumesc anticipat.
3 comentarii
0
29-12-2010, ora 13:58
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
De ce rusine?? Este ceva ce se poate intampla, incontinenta urinara nu apare numai la copii sau persoanele in varsta. Trebuie sa afli cauza, altfel nu ai cum sa rezolvi, iar stresul nu va face decat sa-ti amplifice starea. Mergi la urolog cu incredere, de la distanta nu vei primi decat sfaturi subiective. E bine sa stii exact ce e si ce e de facut. Sanatate!
0
18-07-2011, ora 23:13
dunaalex
Nu este medic/terapeut
dunaalex
Buna ziua am si eu o problema !Am 16 ani !Am si eu o problema cand ma duc sa urinez !urinez ce urinez si tot simt ca mai am..Nush ce sa mai fac.Mereu simt ca imi vine sa urinez..Poate fi din cauza masturbari??
Vreau si eu un raspuns si daca pot sa iau un tratament ceva?
0
19-07-2011, ora 22:03
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Nu e de la masturbare. cel mult poti introduce pe calul urinar bacterii la mastrurabare daca nu ai grija la igiena. Tot la urolog e de mers, trebuie investigata vezica urinara si rinichii.
Sanatate!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.