pt celle20

18-09-2008
inima de leu
Nu este medic/terapeut
inima de leu
ms mult pt raspunsul tau.imi ziceai ca si o prietena de-a ta s-a aflat aproape in aceeasi situatie.deci sa inteleg ca a luat si ea 2 doze de postinor la un interval mic.povesteste-mi te rog cazul ei.ca sunt disperata!!!!!!ms mult!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul