Puls marit uneori palpitatii, hernie hiatala

07-06-2018
acadelu
Nu este medic/terapeut
acadelu
Buna ziua de mult timp nu gasesc o rezolvare si uneori ma duc cu gandul ca viata mea e scurta.28 ani cam sedentar 75kg.dupa zeci de controale la diferiti medici cardiologi psihologi psihiatri gastrologi...tot rau ma simt.Simptome puls mare din senin ultima data am ajuns la spital cu puls 200 iar tensiunea 13 ma linistit cu betaloc sau metoprolol nu mai stiu sigur.in urma investigatiilor nu mi sa gasit nimic la inima si sa iau metoprolol 25mg la nevoie si magneb6 vreo 3luni.la gastolog am ajuns pt ca dupa ce mancam mi se facea rau(ragai foarte des)acolo mia gasit o usoara hernie hiatala si so las in pace...acuma la 2 3 zile iau 25mg de metoprolol, sa fie de la hernia hiatala ma doare si in capul pieptului daca apas ultimul medic cardiolog a spui ca asta e cauza si mi a dat sa iau omez si metocropramid dar fara rezultat.nu mai stiu ce sa fac mie frica ca o sa mor din cauza asta.probabil o sa merg iar la alt control si o sa mi se zica ca nu am nimic
2 comentarii
1
31-07-2018, ora 22:42
acadelu
Nu este medic/terapeut
acadelu
Nici o parere
0
23-02-2022, ora 00:17
Stefan87.
Nu este medic/terapeut
Stefan87.
Salutare! Ai rezolvat cu hernia hiatala? Vreau un raapuns t rog, aceleasi simptome le am si eu.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
06-06-2023, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: