Putin ajutor va rog!

02-04-2018
Natasa08
Nu este medic/terapeut
Natasa08
Am ciclu care vine odata la 23-24 de zile, ultima data a fost din 13 pana in 16 martie si ar trebui sa vina zilele astea, prin 8-9 aprilie. Nua m avut niciodata contact sexual direct cu prietenul meu, nici cu prezervativ macar. Tot ce facem este sa ne masturbam reciproc avand grija. De fiecare data ejacula pe el sau se abtinea si nu am avut niciun incident, nu am atins vaginul inapoi dupa ce am pus mana pe sperma, nu nimic, iar ciclul a venit in fiecare luna la timp. Dar azi a fost mai altfel. L am lasat sa ejaculeze pe pieptul meu, stateam in genunchi si aveam chiloti pe mine si picioarele stranse bine, dar o mica picatura am vazut o ca se scurgea in jos spre buric si am sters o rapid rapid, fara ca aceasta sa ajunga la dunga chilotului, iar intr un minut am mers la baie sa ma spal cu apa si sapun pe maini si piept si m am sters bine cu un prosop uscat pe piept. Avand in vedere ca m am spalat, sters, ca picatura aceea nu a ajuns pe chilot si faptul ca in cateva zile imi vine menstruatia, pot ramane insarcinata? Doresc raspunsuri cat mai serioase va rog. Momentan nu prezint simptome. Anticonceptionale, pastile nu am mai luat si de asemenea nici test de sarcina nu am mai folosit.
4 comentarii
0
02-04-2018, ora 14:50
Evelyn.
Nu este medic/terapeut
Evelyn.
Nu mai esti in petrioada fertila, si chiar daca ai fi fost, picatura aceea de sperma a ajuns pe tine sau pe chilot nu in vagin. Nu e chiar asa usor sa ramai insarcinata.
0
02-04-2018, ora 16:50
Natasa08
Nu este medic/terapeut
Natasa08
Deci sa nu ma ingrijorez?
0
03-04-2018, ora 06:36
Gizel
Nu este medic/terapeut
Gizel
Nu.
0
03-04-2018, ora 10:47
Natasa08
Nu este medic/terapeut
Natasa08
Va multumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul