recoltare celule stem

25-02-2011
alinaelena2003
Nu este medic/terapeut
alinaelena2003
Buna, gravidutelor! Eu am deja o fetita de 1 an si 5 luni careia i-am recoltat celule stem la nastere. Firma respectiva mi-a dat acum posibilitatea de a oferi unei viitoare mamici care doreste sa recolteze celule stem puiului ei cadou un cupon de reducere de 10%, adica aprox.370 ron, suma, zic eu, deloc de neglijat. Cum nu am nicio cunostinta gravida, ofer acest cupon cui este interesat. Precizez ca trebuie sa fiti cam in 4-5 luni, ca sa puteti semna apoi contractul cu Cord Blood Center (despre ei este vorba) pana pe 15 mai, data limita de utilizare a cuponului de reducere.Intrati pe site-ul lor, vedeti despre ce este vorba si, daca cineva e interesat, astept un raspuns. Multa sanatate!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

12-02-2026, ora 10:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Ovobank
Ovobank: Lider mondial în ovocite vitrificate
Fără liste de așteptare, cu matching genetic personalizat și certificări internaționale, oferim calitate, rapiditate și soluții unice. Echipa noastră te însoțește la fiecare pas pentru a-ți împlini visul de a întemeia o familie. Viitorul începe aici!
Vezi detalii
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul