Refuzul laptelui la san

18-04-2021
So Rina
Nu este medic/terapeut
So Rina
Buna seara! Va rog sa ma ajutati nu mai stiu ce sa mai fac. Am un baietel de 2 luni si doar de la san mananca, in schimb acum 2 saptamani a inceput sa nu mai vrea cand il puneam la san era foarte agitat nervos si plangea cu tata in gura, in schimb daca ii bagam suzeta trage a din ea cu o pofta. Iam dat o zi lapte praf daca am vazut ca El nu mai vrea de la mine. Dupa 3 zile a revenit la normal a inceput sa suga de la mine pana azi, nu a mai vrut sa suga la fel a facut agitat nervos si plange. Am incerca cu lapte praf si nici pe acela nu la mai vrut decat suzeta suge la ea cu pofta Uneori adoarme cu ea in gura. Alteori suge dupa o scuipa si plange de foame dar la san nu vrea. Ce pot face in privinta asta va rog ajutatima nu mai stiu.
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Copilul refuză sânul - greva suptului
  •