sa fie bebe?
buna dragelor
am facut 3 luni de duphaston, 1/zi din a 14-a zi acm pt reglare deoarece am avut o dereglare post pilula, folosind timp de 3 ani anticonceptionale fara pauza.
luna aceasta e prima fara pastile, si cm intarzie. trebuia sa imi vina pe 18 si azi 25 inca nu vine. am facut un test ieri si..din pacate doar o liniuta.
ahh, si am pt rpima data, sfarcurile f sensibile, ma dor la atingere si intepaturi in zona ovarelor
ce credeti?
am facut 3 luni de duphaston, 1/zi din a 14-a zi acm pt reglare deoarece am avut o dereglare post pilula, folosind timp de 3 ani anticonceptionale fara pauza.
luna aceasta e prima fara pastile, si cm intarzie. trebuia sa imi vina pe 18 si azi 25 inca nu vine. am facut un test ieri si..din pacate doar o liniuta.
ahh, si am pt rpima data, sfarcurile f sensibile, ma dor la atingere si intepaturi in zona ovarelor
ce credeti?
2 comentarii
si eu am lasat pastilele anticonceptionale luna asta dupa aproape 6 ani, acum am dureri de burta si sfarcurile sanilor sunt foarte sensibile la atingere, dorm foarte putin si nu mai am pofta de mancare...
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2Lipsa ciclului-anunta sarcina?
- 7despre o intrerupere de sarcina
- 4Inarziere de 30 zile = sarcina?
- 8sunt insarcinata?
- 0e posibila o sarcina?
- 3buna ziua
- 9lichidul preejaculatoriu si sarcina
- 3mi-e teama ca am ramas insarcinata
- 3Sarcina?
- 6Am menstruatia foarte regulata, acum mi-a intarziat
- 1sunt insarcinata?
- 7A rămas însărcinată?
- 5as putea fi insarcinata ?
- 1Teama de sarcina
- 1E posibil sa raman insarcinata?
- 1sunt sau nu insarcinata
- 3exista vreo sansa sa fiu insarcinata de la acel lichid preseminal?
- 1Sunt gravida?
- 0Beta hcg 52, 6. Insarcinata sau nu?
- 0Sarcina?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
