Sangerari neobisnuite si dureri in timpul actului sexual

21-08-2008
Chast
Nu este medic/terapeut
Chast
Buna ziua, am si eu o problema. De ceva timp, mai exact de vreo 3 luni, am niste dureri vaginale in timpul sexului. Inainte nu aveam asa ceva, si din cauza stresului stiu ca nu este. Nu stiu ce s-a intamplat dar cred ca este din cauza "pungutei" urinare (nu-i stiu termenul exact). Spun asta din cauza ca ma duc la wc cam des si cand fac, nu fac totul. Imi mai ramane, de parca este blocata, deci trebuie sa ma duc in mai multe reprize. Acum cateva zile, am inceput munca, si cu tot stresul am uitat complet sa iau pilula cand trebuia, ieri am observat ca aveam sangerari, sunt mici, cateva picaturi de sange. Stiu ca va trebui sa ma duc la un cabinet de ginecologie dar ma intrebam daca putea cineva sa ma ajute inainte spunandu-mi la cam ce sa ma astept. As dori neaparat sa-mi poata raspunde un medic ginecolog si eventual (fara jignire) sa stie despre ce este vorba. Multumesc din avans, o zi placuta.
1 comentarii
0
13-10-2008, ora 00:00
nura
Nu este medic/terapeut
nura
du-te la doctorul ginecolog.. mi s-a intamplat.s-ar putea k vezica urinara sa apese..pe "vagin" cum ar veni nu stiu exact sa explik dar ginecologul o sa iti explie mai bn eu am avut k medicament metmorfin
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
23-06-2022, ora 19:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
CHirurgi și Clinici de chirurgie
Medici-Chirurgi.ro - caută un chirurg sau recomandă unul
Ați trecut printr-o operație? Ajutați alți pacienți oferind o recomandare chirurgului care v-a operat.
Accesați site-ul