sani lasati si moi
Buna seara!As dorii sa ma ajutati si pe mine cu un sfat daca se poate.Nu stiu daca exista tocmai o solutie pentru ce imi doresc eu, dar tocmai de-asta am apelat la dumneavoastra.Deoarece inca de mica am purtat sutien, iar apoi mi-am inceput si viata sexuala, plus alte cauze, sanii mei s-au lasat, si-au pierdut din fermitate, ba chiar sunt putin moi.Exista vreo crema mai speciala sau altceva pentru a le imbunatatii aspectul?Va multumesc anticipat!
3 comentarii
Credeti ca sunt bune produsele Big-Breast pentru marirea si ridicarea sanilor???
... Ai nascut??? Poti apela si la Chirurgie Plastica.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 12Cum sa-ti maresti sanii fara medicamente si fara chirurgie?
- 8Marirea sanilor, o utopie? un risc?
- 3Am un san mai mare si unul mai mic
- 11Acum 2 ani mi-a aparut o formatiune la sanul stang foarte mica...
- 5Sensibilitatea sanilor de cand am inceput sa iau anticonceptionale
- 33marire sani - recomandari
- 14sani mariti natural
- 15Nodul sau chist?
- 4Sani umflati la copil de 1 an si 8 luni
- 4Sfarcuri mari, sensibile
- 27implant silicon sani
- 6am 18 ani si am mastita la sanul stang dar mie imi este frica sa nu am cancer
- 41tumora la san lamuriti-ma
- 10carcinom ductal invaziv - interpretare
- 3sani umflati, sensibili si putin durerosi la atingere
- 2cresterea rapida a sanilor
- 2sini prea mari
- 0Areole iritate, rosii! Ajutor!
- 4Ajutați mă - imi simt sanul stang mai sensibil si parca mai mare decat dreptul
Mai multe informații despre: Sanii Estetica sanilor
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: