Sarcina???

06-03-2018
Loreedana11
Nu este medic/terapeut
Loreedana11
Buna.am si eu o dilema.am o intarziere a menstruatiei de 9 zile.mi am facut 2 teste si ambele negative.e posibil sa nu fi detectat testele o posibila sarcina?de obicei am un ciclu menstrual regulat dar totusi am durerile specifice de mijloc ca si cu mi ar veni in schimb nu mi sa u intarit sanii absolut deloc, si inainte mi se intareau cu o saptamana sau 2 inainte.imi doresc enorm de mult sa fiu insarcinata.multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns