Sarcina ?
Buna, e posibil sa fiu insarcinata dacă peste 10 zile după contact fara penetrare a venit menstruația normala, chiar abundenta..apoi următoarea luna a venit ft puțin 3 zile din 5 care erau de obicei, am făcut test și era negativ, apoi peste 2 saptamini am mai facut un test si iar negativ, luna viitoare la fel a venit doar 3 zile și de culoare maro însă a 2 zi a fost ca menstruația obisnuita, și mă simt balonata mereu îmi pare ca am burtica, nu stiu ce sa mai cred...un sfat va rog
1 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 14Este posibil sa raman insarcinata doar din lichidul seminal?
- 3imi fac griji degeaba?
- 4Sunt insarcinata sau ce am? (intarziere de 3 saptamani)
- 5posibilitate de sarcina? opinia unui medic?
- 7fff urgent: pilula luata mai tarziu cu o ora
- 7sunt ingrijorata, poate fi vorba despre o sarcina?
- 8Ce se intampla ??? PLS
- 2Sunt insarcinata?
- 5sunt sanse sa o las insarcinata?
- 6Sex cu vecina (maritata) de vizavi.. o fi ramas insarcinata?
- 3am si eu o intrebare: pot fi insarcinata?
- 1Intarziere menstruatie
- 13Sunt insarcinata?
- 1Posibilitatea de a fi insarcinata
- 2Sunt insărcinată ?
- 1Ciclul menstrual
- 1Schimbare contraceptiv fără menstruație
- 2Sunt confuza
- 3Sarcină de la masturbare? Ajutor
- 1Dereglare sau sarcina ?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
