sarcina?

22-07-2008
simonikm
Nu este medic/terapeut
simonikm
buna ziua ! in urma unui contact sexual neprotejat am luat postinor exact dupa prospect.acum insa menstruatia mi-a intarziat 2 saptamani(eu aveam deja menstruatie neregulata), am facut test de sarcina si a iesit negativ..sa fie oare efectul postinorului?(pt ca in decurs de un an calendaristic am fost nevoita sa iau deja de 3 ori aceste pastilute)
1 comentarii
0
30-07-2008, ora 00:00
sophieinathena
Nu este medic/terapeut
sophieinathena
garantat este efectul postinor fii fara griji nu esti
Adaugă un comentariu / răspuns