sarcina?!

14-03-2016
All22
Nu este medic/terapeut
All22
am avut contact neprotejat si a ejaculat inauntru, dar in perioada infertila in care se presupune ca sunt putine sanse pt a ramane insarcinata. totusi menstruatia a intarziat 7 zile.precizez ca am avut o durere jos si am luat anumite pastile.se poate sa fie vorba de o sarcina sau doar de la o.infectie si de la.pastile?
1 comentarii
0
14-03-2016, ora 18:00
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Sunt femei care au ramas insarcinate in perioada asa zisa infertila, femei care au ramas insarcinate la ciclu.
Presupun canu doriti sarcina.
Folositi de la 1 la 31 ale lunii prezervativ.

Poate fi orice.
Adaugă un comentariu / răspuns