sarcina sau dereglare

12-05-2013
hanna2014
Nu este medic/terapeut
hanna2014
Buna ziua ! am nevoie de ajutor. trebuia sa-mi vina menstruatia pe 12 mai si inca nu a venit.. pe 1 mai am avut contact sexual cu prietenul meu dar nu a ejaculat in mine si s-a mai intamplat o data pe 6. am avut aceleasi simptome ca deobicei inainte de ciclu doar ca am avut stari de oboseala si deobicei nu le am si crampe. exista posibilitatea de o sarcina ? tin sa precizez ca in timpul actului sexual am avut dureri ! raspuns urgent va rog :((
5 comentarii
0
12-05-2013, ora 20:48
hanna2014
Nu este medic/terapeut
hanna2014
va rooog astept un raspuns urgent ! sunt disperata !! :((
0
13-05-2013, ora 10:46
aaa24
Nu este medic/terapeut
aaa24
nu inteleg de ce esti atat de "disperata", nu ti-a intarziat decat o zi... si iti faci mai rau, pt ca din cauza stresului poate sa-ti intarzie mult mai mult... nimeni nu poate sa-ti spuna sigur daca esti sau nu insarcinata, tb sa faci un test de sarcina pt asta. si linisteste-te ca nu rezolvi nimic facandu-ti atatea griji.
0
13-05-2013, ora 10:58
hanna2014
Nu este medic/terapeut
hanna2014
stiu.. da mie deobicei numi intarzie.. poate din cauza stresului si poate durerilor din timpul actului sexual. mai astept.multumesc de raspuns !
0
13-05-2013, ora 22:14
Andreea1995
Nu este medic/terapeut
Andreea1995
Aceeasi problema o am si eu dar mie mi-a intarziat 7 zile insa am facut 3 teste si toate au iesit negative..nu inteleg de ce totusi imi intarzie asa de mult
0
14-05-2013, ora 06:20
hanna2014
Nu este medic/terapeut
hanna2014
eu deja sunt a treia zii cu intarziere :(( inca n am facut testul dar am momente cand ma doare burta da asa foarte putin si dupaia imi trece.. simptome de sarcina nu am niciuna
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Caracteristici ale ciclului menstrual ce ridică semne de întrebare
  • Când menstruația e considerată anormală și ar trebui să te adresezi medicului
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Ciclul de două ori pe lună
  •