Sarcina sau...?VA ROG!!!

14-02-2016
Marywall
Nu este medic/terapeut
Marywall
Buna seara!Nu am de gand sa ma lungesc cu subiectul tinand cont ca sunt atatea subiecte mult mai importante. Sunt virgina. Eu purtam lenjerie, el nu. Exista lichid preseminal, care este posibil sa fii ajuns pe labii. Care sunt sansele unei sarcini nedorite? Eram in perioada nefertila. Menstruatia mea nu este regulata, dar pun intarzierea ei pe fondul stresului...Va multumesc pentru raspunsuri!
7 comentarii
0
14-02-2016, ora 00:31
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu aveti sanse. Stati calma.
0
14-02-2016, ora 00:33
Marywall
Nu este medic/terapeut
Marywall
Multumesc de raspuns!!! Are rost sa incerc un test de sarcina?
0
14-02-2016, ora 09:05
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Nu. Dar ca sa stati dv linistita, il puteti face la 7 zile dupa intarzierea menstruatiei. E dovada cea mai clara.
0
24-02-2016, ora 16:34
Marywall
Nu este medic/terapeut
Marywall
Sunt 10 zile de la intarzierea menstruatiei, dar imi e foarte frica sa fac testul. Menstruatia inca nu da semne sa apara si incep sa ma ingrijorez din ce in ce mai tare, in ciuda faptului ca nu prezint niciun simptom.
0
24-02-2016, ora 19:23
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Ingrijorarea nu are sens.
0
24-02-2016, ora 19:57
Marywall
Nu este medic/terapeut
Marywall
Probabil, dar ma tot gandesc ca poate el m-a mintit in legatura cu lichidul preseminal, sa nu fi ejaculat cumva, chilotii sa nu fi fost atat de bine pusi pe cat as fi crezut... In orice caz, penetrarea nu a avut loc!..
0
24-02-2016, ora 20:12
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
Luati un extraveral daca nu puteti sa va linistiti. Nu aveti nimic !
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •