scrot

07-04-2009
mario77
Nu este medic/terapeut
mario77
buna ziua.v as fi f recunoscator dk m ati putea ajuta cu un sfat.acum 2 zile am observat ca mi a aparut la baza penisului mai precis in scrot ceva tare.pur si simplu e ca o vena dar tare.nu am nici o durere, nu ma jeneaza dar as vrea sa stiu dk e ceva normal sau nu.va multumesc
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns