Scurgeri vaginale urate

16-08-2013
AlexandraSP
Nu este medic/terapeut
AlexandraSP
Am o problema cu care ma confrunt de aproximativ o luna de zile: o scurgere vaginala foarte urat mirositoare asematanatoare cu smantana;dupa fiecare cantact sexual sau cand sau excitata cantitatea se mareste.
Timp de un an am avut un singur partener, in urma cu jumatate de an am incercat cu alti 2 parteneri, dupa ceva timp au inceput sa imi apara aceste scurgeri. Exista posibilitatea unei infecti vaginale transmise? Sau aparute?
Tin sa precizez ca am doar 17 ani si mi-a fost frica si jena Embarassed sa ma prezint la un cabinet ginecologic.
Iar mama mea este plecata in strainatate...m-as putea prezenta si singura sau insotita de alticineva la dr.?
2 comentarii
0
16-08-2013, ora 09:42
anna2007
Nu este medic/terapeut
anna2007
TE POTI PREZENTA SI SINGURA SI CU ALTCINEVA.CUM DORESTI.PROBABIL ITI VA FACE O ANALIZA A SECRETIEI SI ITI VA DA TRATAMENT DE URMAT.NU E CEVA RUSINOS.
0
16-08-2013, ora 22:58
Lia Robu
Nu este medic/terapeut
Lia Robu
Sa mergi neaparat la un medic ginecologsi fara nici o jena pt ca ei se confrunta zilnic cu astfel de cazuri. Si abtine-te de la relatii cu persoane pe care nu le cunosti prea bine.
Pa
Adaugă un comentariu / răspuns

13-09-2017, ora 09:15
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Varicoline
Senzație de greutate și durere în picioare? Din anul 1997 suntem în România și tratăm varice fără operație și fără internare. La Varicoline, beneficiați de servicii medicale la cele mai înalte standarde, efectuate de profesioniști cu o rată de succes între 93-97%! Detalii aici
14-02-2020, ora 09:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
Multi Complete de la Jamieson
Imunitate la maxim cu Jamieson!
Multi Complete de la Jamieson este un supliment pe bază de multivitamine care oferă 100% din porția zilnică a celor mai importante substanțe pentru sănătatea organismului. Scopul acestor vitamine este întărirea organismului, stimularea imunității și suplimentarea energiei. Detalii aici
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm:
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Secrețiile vaginale
  •  

Accept cookies Informare Cookies Site-ul ROmedic.ro foloseşte cookies pentru a îmbunătăţi experienţa navigării, a obține date privind traficul și performanța site-ului și a livra publicitate mai eficient.
    Găsiți informații detaliate în Politica cookies și puteți gestiona consimțământul dvs din Setări cookies.