Sex dupa ejaculare

04-11-2013
ioana.l
Nu este medic/terapeut
ioana.l
Buna! As avea si eu o intrebare...am avut un contact sexual protejat, fara ejaculare inauntru, iar apoi, la circa 30-40 min dupa, din nou protejat, doar ca inainte de a pune prezervativul am fost un foarte scurt timp..neprotejati..ar exista un risc de sarcina mare avand in vedere ca dupa primul contact s-a sters cu hartie doar? Mentionez ca ambele contacte sexuale au foat protejate cu prezervativ, doar foarte putin fara intre ele, probabil cel mai aiurea moment pentru asa ceva..oricum, daca aveti o parere/idee..fapta e implinita deja dar as vrea tare mult sa stiu la ce sa ma astept inainte de a face un test de sarcina.
Multumesc.
10 comentarii
0
05-11-2013, ora 08:56
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Posibilitatea exista!
0
16-11-2013, ora 01:39
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Ioana draga te intreb din curiozitate.de fapt care e problema ta?...in afara de faptul ca oferi niste detalii cam...prea in detaliu..dupa parea mea...ai numai 2 variante posibile...si nu iti ramane de facut altceva decat sa astepti si sa verifici dak tzia ramas vreun spermatozoid pe acolo care si-a facut datoria sau nu...cine crezi ca poate sa iti raspunda la asa ceva..?...oricum am aflat si ca partenerul tau e asa cool ca a recidivat in numai 30-40 de minute...e funny...sincer. Ma rog pe Jackie nu o baga in seama ca ea apare imediat cu parerea a 2-a cum posteaza cineva pe un topic iar daca e despre sex sau masturbare e mai mare pasiunea...
0
16-11-2013, ora 19:55
ioana.l
Nu este medic/terapeut
ioana.l
E foarte funny faptul ca ai retinut doar partea cu recidivatul in 30-40 min...era informativ in ideea in care nu stiam exact in ce masura conteaza timpul in viata speramtozoidului...oricum, mersi de gandurile bune si de concluziile evidente, vroiam doar sa aflu cam cat de mare era riscul dar se pare ca partenerul meu cool recidiveaza rapid dar fara urme...thanx, u're a doll:)
0
17-11-2013, ora 20:38
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Ioana esti o scumpa si o eleganta. Tot binele din lume tzil doresc si ai grija de tine...si de masculul tau...ca e valabil..iti zic eu...bafta si apreciez mesajul tau prietenos. Esti o persoana fara frustrari majore si buna prin definitie care merita o atentie deosebita si care nu sare la beregata la primele rautati ale unora de pe forumul asta...ca multe alte isterice nf de pe forumul asta... Jos palaria !...tot respectul.
0
18-11-2013, ora 21:36
ioana.l
Nu este medic/terapeut
ioana.l
Mersi..right back at you:)
P.S.: din pacate i-a expirat masculului termenul de valabilitate:D:D
0
30-11-2013, ora 12:01
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Danonino, nu ma confunda cu tine draga! Eu apar acolo unde trebuie, nu doar unde ti-ai dori tu...
0
20-12-2013, ora 00:31
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
jackie draga tu apari acolo unde nu isi doreste nimeni asta. incerc eu de fapt sa te fac sa intelegi dar se pare ca nu reusesc, Unde imi doresc eu sa apari...nu pot spune unde ar fi asta...ca mi-e indiscret.nu o sa apari tu ca ti-e jena...curaj maxim...!
0
22-12-2013, ora 12:15
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Esti un om bolnav, trateaza-te!
0
10-01-2014, ora 00:16
danonino25
Nu este medic/terapeut
danonino25
Jackie ai uitat sa precizezi diagnosticul meu numai ca sunt bolnav..e.nesatisfacator crede-ma!.Tu care esti un doctor home-made stie tot cum de nu imi pui si diagnosticul.?..ca ar fi hilara si interesanta prezumtia ta de 'profesionista' in diagnostice. Eu cred ca ai o frustrare nedeclarata ca nu ai urmat facultatea de medicina ?..ce zici.?
0
22-01-2014, ora 15:46
Jaquelinne
Nu este medic/terapeut
Jaquelinne
Nu pot sa iti pun eu un diagnostic, nu sunt medic si nu pretind a fi!
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •