Sex prea mult, prea putin ?

03-12-2010
marinc
Nu este medic/terapeut
marinc
Am 32 de ani sunt intr-o relatie cu o fata (25 de ani) de 6 ani timp in care a luat anticonceptionale. A ajuns cu un libidou zero. A renuntat la anticonceptionale de 3 luni insa libidoul se pare ca nu ii revine. In schimb eu am un libidou extrem de crescut incat pot sa o fac de mai multe ori in fiecare zi iar dupa ce ejaculez penisul meu este inca in erectie multe minute bune. As putea sa am ceva probleme ? Suntem intr-o situatie destul de ciudata...eu vreau mereu...ea nu vrea deloc...o facem si de 2-3 ori pe zi si are orgasm aproape de fiecare data insa niciodata nu are initiativa...imi spune ca "pofta ii vine mereu mancand" :) Am putea avea ceva probleme hormonale amandoi ?
4 comentarii
0
13-10-2011, ora 18:01
arminda
Nu este medic/terapeut
arminda
buna. mi'am facut cont de curand. mi'ar face placere sa particip si eu la discutiile voastre.De asta o sa va cer parerea in legatura cu ceva ce mi se intampla. sunt cu iubitul meu de 4 luni...si pot sa spun ca suntem foarte activi sexual...am 23 de ani si el 26..facem sex si de 5 ori pe zi...si amandoi ne dorim la fel de mult.Mereu cand avem ocazia o facem.:D credeti ca este normal?
0
13-10-2011, ora 22:07
monza
Nu este medic/terapeut
monza
E normal, sunteti tineri, macar acum cat sunteti in putere ca dupa aia o sa plangeti vremurile astea.So...go ahead :D
0
31-08-2012, ora 16:46
Mac
Nu este medic/terapeut
Mac
pt arminda sigur ca e normal sunteti la max indragostiti si de fiecare data cand aveti ocazia o faceti asa am facut-o mai toti dintre noi, dupa ceva vreme nu o sa mai faceti nici de 2 ori pe saptamana asa ca bucurativa de aceste momente ca vor veni alte perioade ale vieti cand ve-ti avea alte griji in viata si vrand ne vrand veti sari peste dar nu trebuie sa uitati ce v-a legat vre-odata.
0
30-11-2012, ora 13:14
valescu
Nu este medic/terapeut
valescu
buna ziua. eu ma 31 ani si sotia27. suntem impreuna de 6 ani si de 3luni mi se pare mai atragatoare pe zi ce trece. facem sex de 2- 3 ori pe zi. mai introducem si cate ceva nou, jocuri erotice, pozitii mai dificile, etc. daca asta simtim mi se pare ok frecventa cu care o facem
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.