Simptome sarcina teste negative

06-09-2018
Cioco1234
Nu este medic/terapeut
Cioco1234
Bună, am o problema. Am avut un contact sexual. La început a băgat o de câteva ori dar fără a fi aproape de a ejacula iar apoi am pus prezervativul.prezervativul s a rupt dar am observat imediat și el nu era nici măcar aproape de a ejacula și nu a stat nici 5 secunde în interiorul vaginului fără prezervativ. La sfârșit nu a ejaculat înăuntru iar prezervativul era inca pus. Contactul a avut loc pe data de 11 august ultima menstruație mi s a terminat pe 7 august. De atunci tot am unele simptome care ma îngrijorează, sâni măriți și puțin mai tari, sfarcuri mai moi și au fost puțin dureroase și ce ma îngrijorează mai mult e ca mi se vad venele pe ei. Am avut dureri de burta ca de menstruație dar ușoare și nu mi a venit. Menționez ca am un ciclu neregulat. Am făcut 2 teste de sarcina, unul la 19 zile de la contact și unul la 25 de zile de la contact și ambele au ieșit negative. Alte simptome nu prea am mai avut, doar niște dureri de cap, grețuri nu, pofte nu. Am urmat un tratament de chist ovarian și nu știu dacă s a dus. E vorba de o posibila sarcina? Va rog din suflet sa mi răspundeți, sunt foarte îngrijorată întrucât nu îmi doresc absolut deloc o sarcina
1 comentarii
0
06-09-2018, ora 13:21
Cioco1234
Nu este medic/terapeut
Cioco1234
Am uitat sa menționez ca cilclul ar fi trebuit sa vina pe 1 septembrie dar nu a venit însă niciodată nu îmi vine la exact o luna și nu știu ce sa cred acum..
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
La-Pediatru.ro - Centrul de informare pentru părinți
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic ce vine în sprijinul părinților cu informații complete și documentate științific despre toate aspectele îngrijirii copiilor. În plus vă oferă o listă actualizată de peste 4000 de pediatri cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți. Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •