Spondiloza cervicala oare?
De ceva vreme ma simt rau, am ameteli, vedere dubla, imi amorteste mana stanga, mai ales degetul mic si inelarul.Initial am crezut ca am ceva la inima, am facut ekg si a reiesit ca am tahicardie sinusala.Nu stiu ce am de fapt, dureri de cap am, ameteli am. inima bate repede, am dezechilibru, parca sunt beata, caderi de calciu am.si, in final nu am nici un diagnostic.help please !!!!
1 comentarii
Multe din simptomele pomenite se potrivesc intr-adevar cu spondiloza cervicala, insa nu si diplopia (vederea dubla). Va sfatuiesc sa consultati un neurolog pt. un examen amanuntit.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3Spondiloza cervicala
- 4mama are spondiloza si nu numai
- 4Spondiloza cervicala fara dureri ?
- 13spondiloza cervicala si tiuit continuu
- 7Sufar de hipotiroidie si inca nu iau tratament
- 1spondiloza
- 4Cine poate sa-mi dea un sfat, va rog?
- 35Tratament pt disparitia acufenelor
- 1spondiloza
- 0spondiloza cervicala?
- 4ar putea sa fie vorba despre o spondiloza cervicala?
- 3legat de spondiloza cervicala va rog
- 1Buna, va rog imi puteti da un raspuns mai clar la rezultatele analizelor, va multumesc.
- 3spondiloza cervicala
- 0Durere zona cervicala
- 0Spondiloza cervicala
- 0Spondiloza.
- 0Spondiloza cervicala
- 2Durere de cap
Mai multe informații despre: Spondiloza cervicala
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: