Spondiloza cervicala oare?
De ceva vreme ma simt rau, am ameteli, vedere dubla, imi amorteste mana stanga, mai ales degetul mic si inelarul.Initial am crezut ca am ceva la inima, am facut ekg si a reiesit ca am tahicardie sinusala.Nu stiu ce am de fapt, dureri de cap am, ameteli am. inima bate repede, am dezechilibru, parca sunt beata, caderi de calciu am.si, in final nu am nici un diagnostic.help please !!!!
1 comentarii
Multe din simptomele pomenite se potrivesc intr-adevar cu spondiloza cervicala, insa nu si diplopia (vederea dubla). Va sfatuiesc sa consultati un neurolog pt. un examen amanuntit.
Alte subiecte recente din această secțiune: