sterilet
este al treilea sterilel pe o perioada de 20 ani.nu -m schimbat de 9 ani si mi s-a prelungit perioada de ciclu de la 7 zile la9-10 zile..este o problema?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 3detalii despre diagnosticul de exocervicita benigna...
- 2despre sterilet
- 1Sterilitul Mirena
- 7steriletul Mirena
- 8Fetele cu STERILET... HELP !
- 5test papanicolau, sterilet
- 4Model Sterilet
- 6am sterilet de 4 luni si menstruatiile sunt abundente si dureroase
- 0sterilet, crampe abdominale si sangerare
- 12Marturii despre sterilet
- 0Tampoane interne si sterilet
- 4Metoda de contracepţie- Sterilet
- 1Sterilet cu probleme
- 0Problema sterilet mirena
- 0Sarcina dupa sterilet
- 1Rog ajutor! Sterilet Mirena si fibroadenom la san
- 2Uter fibromatos
- 3Ajuta-ma, dureri după actul sexual
Mai multe informații despre: Steriletul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
