Sunt gravida?

11-05-2015
victoria elena01
Nu este medic/terapeut
victoria elena01
buna, menstruatia nu mi a venit la data indicata mi a intarzia trebuia sa mi vie pe 9 iar eu am sesibiltate mare asupra sanilor si ma dor in partile laterale, iar din cand in cand o durere abdomninala in ambele parti, sunt vrigina nu am ajuns inca la stadiul cu penetrare, dar cred ca din greseala a atins cu mana pe lichidul ejeculator si apoi a pus mana in zonavaginala, eram exact dupa perioda de menstruatie iar in luna aceasta am practicat antrenamente de dansuri mai intense si am luat niste lecitina forte pt ca am avut mult de memorat 2 pastile intr o zi, e posibil ca din cauza asta sa nu mi vie menstruatia am baut si ceai de pelin si de coada soricelului ca am auzit ca stimuleaza menstruatia, sunt gravida? astept raspuns urgent
1 comentarii
0
13-05-2015, ora 17:58
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
-*
test de sarcina

(*modificat de admin)
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • De ce întârzie menstruația?
  • Am rămas însarcinată, deși m-am protejat - unde am greșit (greșeli frecvente ale contracepției)
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  • Câte zile poate să întârzie ciclul (fără a fi o problemă)
  •