sunt gravida?

27-12-2015
anemonaane
Nu este medic/terapeut
anemonaane
Buna seara, întrebarea mea este daca poti rămâne gravidă dacă iei pilule, iau pilule de 9 ani de zile, am avut menstruaţie normal, am 46 de ani, nu abundentă dar a fost, de o lună am o sensibilitate la nivelul sânilor, in jurul mameloanelor apar niste ganglioni care se retrag la palpare, nu am alte simptome, am facut 4 teste de sarcina si au fost negative, va mulţumesc
2 comentarii
0
28-12-2015, ora 07:06
clara_p
Nu este medic/terapeut
clara_p
1. Nu sunteti gravida.
2. Nu aveti voie sa luati ac dupa 35 de ani.
3. Ac provoaca 1-2 avorturi timpurii pe an, fara ca mama sa stie in primele 14 zile de formare a copilului.
0
28-12-2015, ora 13:03
anemonaane
Nu este medic/terapeut
anemonaane
Va mulţumesc!
Adaugă un comentariu / răspuns