sunt insarcinata?

31-05-2011
mihaelamarius90
Nu este medic/terapeut
mihaelamarius90
buna ziua.am avut contact neprotejat cu sotul meu si a ejaculat in mine...apoi dupa vreo 2 saptamani am avut niste dureri de burta.oare sa fi ramas?noi ne dormi mult un bebe...avem vreun an si ceva aproape doi de cand nu ne mai protejam si ejaculeaza in mine si nu am ramas niciodata.astept un raspuns
4 comentarii
0
31-05-2011, ora 20:14
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Fa-ti test de sarcina, il iei de la farmacie, e ieftin si are destul de mare acuratete.
Numai Bine!
0
01-06-2011, ora 14:29
mellymelyssa
Nu este medic/terapeut
mellymelyssa
buna ziua.am 21 de ani si am o mare problema.pe data de 9 aprilie am avut contact sexual neprotejat, apoi pe 15 m-a venit cm, e data corecta la care mi-a venit...insa dupa cateva zile mi-am facut un test care a iesit negativ.luna aceasat insa mi-a intarziat, mi-a venit pe 24...nu am nici un fel de sintome..e posibil sa fi ramas insarcinata??(am uiat sa mentionez niciodata nu ne-am protejat timp de 1 an de zile, dar el nu se termina in mine)va rog mult da-ti-mi un raspuns.
0
01-06-2011, ora 15:31
Teodora M.
Nu este medic/terapeut
Teodora M.
Tot asa, fa-ti test de sarcina, de la distanta cine poate stii? Daca ai dubii, poti merge la un ginecolog. Sper sa fie cum iti doresti!
Numai Bine!
0
01-06-2011, ora 15:36
mellymelyssa
Nu este medic/terapeut
mellymelyssa
multumesc mult de raspuns...o sa repet testu...sper sa nu fie nimic
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •