sunt insarcinata?

Buna. Am cateva nelamuriiri. Am avut contact sexula neprotejat in timpu fertilitatii...dupa cateva zile a inceput, nu pot sa zic durere ca niste intepaturi la ovare, stari de grata voma, dureri foarte tari de cap si dureri de stomac. Atunci cand mi-e rau mananc intr-una. Insa am o problema ciclu m-ai venit normal exact cand trebuia insa a curs foarte putin chiar foarte putin. Sa fie oare sa fi ramas insarcinata?
4 comentarii

Test de sarcina ai incercat?

Din câte m.am documentat e posibil.. un test de sarcina. :-)

daca la contactul sexual nu a ejaculat in tine, sunt slabe sansele. testul se face cam la 10 zile de la intarzierea menstrei, dar tu zici k ti'a venit, deci nu cred ca trebuie sa iti faci griji. si simptomele de sarcina nu apar chiar asa de repede, sau daca apar, oricum imi vine greu sa cred ca ai manca incontinuu :)) eu sunt insarcinata de 2 luni, si abia reusesc sa mananc ceva din cauza greturilor, mananc cat sa nu mor de foame, fortzat. deci nu, dar fa un test de sarcina ca sa fii sigura, mie imi place Sure Check, mi s'a parut cel mai sigur.

da testul iti arata la 10 zile de la intarzierea menstrei dar in prima luna pote sa iti vina menstra peste sarcina :-)

Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici!
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 2s-a rupt prezervativul... oare e gravida?
- 7despre o intrerupere de sarcina
- 3ce posibilitati sunt sa fiu insarcinata?
- 3oare pot ramane gravida?
- 12sarcina, ciclu menstrual neregulat
- 1sunt insarcinata?
- 5Se poate sa ramai gravida desi esti virgina?
- 7Sunt insarcinata? urgent!
- 3exista vreo posibilitate de a ramane insarcinata?
- 5Posibila sarcina?
- 2Sunt insarcinata?
- 3exista posibilitatea sa raman insarcinata?
- 3Insarcinata fiind virgina
- 4sarcina cu trompe legate
- 1Sarcina sau nu?
- 1Intarziere menstruala 7 zile - fac test de sarcina sau mai astept?
- 3Sarcina?
- 2Ajutați-mă va rog, e foarte urgent. As vrea sa știu dacă e posibil sa fi rămas însărcinată.
- 1Despre sarcina
- 0Sarcina sau dezechilibru hormonal?
Mai multe informații despre: sunt insarcinata?
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și: