sunt insarcinata sau nu?

10-03-2009
eu_eu19
Nu este medic/terapeut
eu_eu19
buna...sunt noua...nu stiu prea multe despre acest forum, dr vas ruga dak se poate sa mi raspunde si mie la intrebare:sunt sau nu gravida..??ultimul act sexual a fost in noiembrie apoi la 2 zile dupa mi a venit ciclu, dr in decembrie nu mi a venit, apoi in ianuarie mi a venit si in februarie si pana acum nu mi a venit...km complicat nu???nush c sa zic dr sintome de sarcina cun am...ce spuneti????
2 comentarii
0
10-03-2009, ora 19:36
ali39
Nu este medic/terapeut
ali39
De ce nu iti faci un test?
Nu te costa f mult si in felul asta vei sti ce ai.Dar eu nu cred ca esti pt k pana acum se cunostea burta un pic, nu crezi? Sunt aproape 4 luni ! Acum depinde, poate ai altceva, de ce nu mergi la medic?
0
10-03-2009, ora 20:38
eu_eu19
Nu este medic/terapeut
eu_eu19
multumesc pt raspuns. test mi am facut si a iesit negativ.o sa ma duc si la medic..multumesc...
Adaugă un comentariu / răspuns

10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •