Sunt şanse sa fi rămas însărcinată ?

29-08-2014
Elllena96
Nu este medic/terapeut
Elllena96
Buna, am o întrebare legată de actul sexual. Prima data cand am facut o a fost acum o săptămana, mai exact 21.08.2014, a fost neprotejat, si a fost la 2 zile dupa terminarea mentruatiei care a început in 11.08.2014 si s-a terminat in 18.08.2014, este vreo şansa sa fi rămas însărcinată ? Ejacularea nu a fost in interiorul vaginului.
4 comentarii
0
29-08-2014, ora 20:19
Elllena96
Nu este medic/terapeut
Elllena96
Èšin sa Menţionez si ca penetrarea nu a fost de tot, a intrat doar cu un sfer din penis si ma gandesc eu ca himenul nu a fost rupt si nici nu am sângerat. Al doilea act sexual a fost următoarea zi dar a fost protejat.
0
30-08-2014, ora 16:40
Elllena96
Nu este medic/terapeut
Elllena96
Chiar nimeni nu imi poate răspunde ?
0
06-09-2014, ora 13:37
rubya23
Nu este medic/terapeut
rubya23
Sincer nu cred k ai ramas...atat timp cat nu ejaculeaza in tine nu ai cum sa ramai
0
20-08-2020, ora 04:34
Baha
Nu este medic/terapeut
Baha
Buna pe data de 4iulie am avut mestruatie aa durat 5 zile si mi sa inceput eara dinou pe 15 iulie am avut relatie neprotejata peurma aveam simtome de greata mii era rau aveam pofte am facut un test de sarcina era negativ.Pe 14 august am planuit sa facem un copil dar aa 2 zi numisa inceput mestruatiea am avut 2 zile dureri de burta si dureri in prag in dreapta si stinga simi curge un lichid parcai cafeniu si am avut eara relatie pe16.17august dar tot numisa inceput puteti sami ziceti daca am ramas insarcinata si din ce cauza numise incepe mestruatiea cind am avut relatie de 3 orii ajutatima varog frumos
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •