sunt speriata.. sarcina?

18-05-2007
maria_4u
Nu este medic/terapeut
maria_4u
am facut eu eu dragoste cu iubitul meu aqu 5 zile...ne'am jucat si fara sa ne dam seara prezervativul a alunecat.apoi am facut'o fara prezervativ...si knd sa scoata penisul si'a dat drumul in mine:(( si apoi ne'am dat seama k nu facuseram cu prezervativ.am luat postinor2 la 4 ore dupa contact...nu am avut efecte secundare.iar aqu au trecut 5 zile si nu mi'a venit ciclul.e posibil sa fiu insarcinata?ast rasp,...va multmunesc anticipat!
3 comentarii
0
18-05-2007, ora 00:00
Britney
Nu este medic/terapeut
Britney
postinorul deregleaza un pic ciclul menstrual.Acum depinde.
0
18-05-2007, ora 00:00
buburuta
Nu este medic/terapeut
buburuta
poi si mai am vro sansa?
0
02-01-2008, ora 00:00
cosmina>
Nu este medic/terapeut
cosmina>
La multi ani! tuturor celor care se afla pe forum. Am si eu o nelamurire, poate ma poate ajuta cineva. Am facut sex neprotejat a doua zi am luat postinor2 prima pastila a fost cam la interval de 8 ore, a doua pastila am luat-o la 12 ore asa cum scria in prospect. Nu am avut sangerari sau alte simtome., menstruatia mi-a venit la data care trebuia sa vina...si totusi sunt putin ingrijorata. Va rog mult de tot sa ma ajutati cu niste sfaturi. Este prima oara cand iau postinor2.
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
10-10-2016, ora 10:00
Publicitate ROmedic
Administrator forum
La-Pediatru.ro
Căutați un pediatru bun?
La-Pediatru.ro este un proiect ROmedic unde găsiți cea mai completă listă de medici pediatri din România. Alegeți din peste 4000 de pediatri - cu date de contact, prezentări și recomandări de la părinți.
Cunoașteți un pediatru bun? Oferiți-i o recomandare aici! Accesați site-ul
Din Ghidul de sănătate v-ar putea interesa și:
  • Diferența între sarcină și sindromul premenstrual
  •