torace stramb

03-08-2011
cineva04
Nu este medic/terapeut
cineva04
buna ziua! am toracele stramb, oasele deasupra sanilor sunt mai pronuntate iar cele din dreapta usor indoite.am 21 de ani si precizez k nu mi-am inceput viata sexuala--.Se mai pot corecta printr-un tratament fara sa fie nevoie de operatie?imi afecteaza sanatatea?iar operatia ce dezavantaje implica?
ASTEPT RASPUNS!
Va multumesc!
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns