Umflatura moale in anus
Uhh. e o umflatura dar e ciudata. nu e rosie nu e tare... u pur shi simplu parca ar contzine ceva moale. nu stiu ce e... sper sa ma putetzi ajuta... oricum dak e merg la medic.. dar vreau sa stiu la ce sa ma astept... ms
6 comentarii
Ar putea fi pur si simplu un hemoroid.mergeti la medic sa vada exact despre ce e vorba si sa va dea un eventula tratament
Daca este un hemoroid... am aplicat un gel antihemoroid cred... avea maica-mea... vreau sa stiu din ce cauza a aparut shi ce sa fac sa nu mai apara... ms.
Mergeti la medic, vedeti daca acesta este diagnosticul sau nu, si veti afla acolo si ce e de facut
mie mi-a aparut o umflatura intre fese chiar la intrarea in anus.la inceput ma jena doar un pic, dar dupa o vreme a devenit dureroasa. imi trecuse, dar acum, dupa cateva luni a aparut din nou si parca este si mai dureroasa si nu prea mai da semne ca ar disparea.este "doar" un furuncul sau poate fi ceva mai grav? astept raspuns va rog. multumesc.
Andreiiyy ai mai gasit cumva remediul?! Sunt in aceiasi situatie si nu prea stiu ce sa fac. Tot ce stiu e ca durerea este inrezistibila, nu pot sta jos pentru ca daca il ating durerea este incredibila.
Si eu am ceva asemănător dar cam de o saptamna si e tare ce poate fii ca e foarte dureros iau pastile si micro H un tratatament pentru hemoroizi dar nu-mi trece si doare de parca imi da cineva cu un cuțit ma puteti ajuta cu un sfat va rog multumesc
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.
Alte subiecte care v-ar putea interesa:
- 4basica la anus
- 6In zona anusului...
- 4Mancarime la anus si vagin
- 9umflatura anus
- 5basicuta la anus
- 6Un fel de clisma dupa defecare.
- 17o problema mai ciudata
- 5zgomote intestinale si dureri ale rectului
- 8Tubul digestiv iritat, gastrita, durere de stomac
- 5hemoroizi sau ce?
- 1mancarimi in jurul anusului
- 1Un fel de buba, o umflatura langa anus
- 0durere la urinare, durere anus, durere testicol drept
- 1inflamare anus si mancarimi
- 0Ganglion intre scrot si anus ?
- 0Mica umflatura la anus
- 2Apariția unui mic nodul în zona anusului
- 1Excrescenta in zona perinal de marimea unei alune - Ajutati-ma
- 1Ajutor! bucată de anus ieșită in afara ca o umflatura si am un disconfort acolo!
- 2Posibil ceva boală de piele?!
Mai multe informații despre: Anusul umflatura in zona anusului
Din Biblioteca medicală vă mai recomandăm: