Vă rog să m-ajutați!
Bună! Am venit aici cu o problema.
Acum ceva timp (1 saptamana si cateva zile) am avut un "mic" contact cu prietenul meu. A fost mai mult o joacă, eu sunt virgină, nu s-a intamplat nimic care sa schimbe asta , insa m-a atins. In tot acest timp a folosit prezervativul.
Dar am început să ma simt cam rau, astăzi am avut dureri groaznice jos si o sangerare usoara. In mod normal, ciclul imi vine peste cateva zile.
Am citit peste tot de simptome si nu am atins decat asta cu sangerarea si durerile. (Asta doar azi)
Imi este foarte frica. Care ar fi posibilitatea de a fi rămas însărcinată?
Ajutati-ma, vă rog. Multumesc !
Acum ceva timp (1 saptamana si cateva zile) am avut un "mic" contact cu prietenul meu. A fost mai mult o joacă, eu sunt virgină, nu s-a intamplat nimic care sa schimbe asta , insa m-a atins. In tot acest timp a folosit prezervativul.
Dar am început să ma simt cam rau, astăzi am avut dureri groaznice jos si o sangerare usoara. In mod normal, ciclul imi vine peste cateva zile.
Am citit peste tot de simptome si nu am atins decat asta cu sangerarea si durerile. (Asta doar azi)
Imi este foarte frica. Care ar fi posibilitatea de a fi rămas însărcinată?
Ajutati-ma, vă rog. Multumesc !
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Credeți că aș putea fii însărcinată ? Vă rog să îmi răspundeți
- 0Sex in a 4-a zi de pastile, dar nu 100% protejata??
- 1Buna, e posibil sa raman insarcinata?
- 2Virgina însărcinată doar prin contact cu lichidul ejaculat de pe un capac de toaleta?
- 2Sunt însărcinată?
- 1Dereglare sau sarcina ?
- 2Test fals pozitiv?
- 1Sarcină? <0, 5 HCG
- 1Sarcină?
- 2Poți ramane gravida înainte de menstruație??
