VARICOCEL

08-01-2009
duke
Nu este medic/terapeut
duke
Buna seara. In februarie 1999 am fost operat de varicocel in sectia de urologie a spitalului judetean braila. Nu aveam dureri la testicule, nu aveam alte simptome; singura afectiune era de natura psihica. Candva, am fost cu o fata sa facem dragoste ( ca-ntre liceeni ). Cand mi le-a vazut, s-a uitat la ele... nu stiu cum sa va scriu, dar m-am simtit foarte prost si de atunci a fost tare greu pt. mine sa ma dezbrac in fata unei fete sau femei. Asta a si fost motivul pt care m-am dus la un control la urolog si m-a si internat in ziua aceea si a doua zi m-a operat de VARICOCEL. Dupa atatia ani, "saculetul meu" arata la fel si e foarte mare; e mai mare decat penisul ( relaxat ), iar dupa ce fac dus, cred ca ajunge cam la 10 cm lungimea lui. In continuare, in partea stanga a saculetului ( care e mult mai mare decat partea sdreapta ), deaspra testiculului inca se simte si chiar e vizibil "o adunatura de... canale sau vene " ca si varicele.
O alta problema care ma ingrijoreaza este cantitatea de sperma la ejaculare. Inainte ejaculam mult ( probabil normal ) in comparatie cu cantitatea de sperma ejaculata acum ( 3 - 4 picaturi de sperma ) si dupa ejaculare, penisul meu este foarte sensibil; doar daca il atinge cineva... simt ca imi pierd mintile.
CE SE INTAMPLA CU MINE DOCTORE ?
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns

Programari cabinete medicale, clinici Alege-ți medicul și fă o programare!
Peste 13000 de cabinete medicale își prezintă serviciile pe ROmedic.