Vreau un bebelas, dar in istoric din pacate am o extrauterina!
Buna seara, am si eu mica problemă! Imi doresc de ceva timp un bebelas, dar in istoric din pacate am o extrauterina! De 2 ani încerc și nu rămân nici cum! Controale medici diferiți analizează totu bine din ambele părți! Luna asta vine perioada menstruației la timp apare dar dr data aceasta diferit la culoare si cantitate mică, a trecut a făcut 2 teste de sarcina si au ieșit negativ! Dupa nici 2 săptămâni de menstruație se pare ca imi vine din nou ciclul! Având si dureri de burtă destul de mari dar nu sangerez abundent, adica doar cat ma sterg cand merg la toaletă! Imi este frică sincer! Ce ar putea fi oare??
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns
Alte subiecte recente din această secțiune:
- 0Fertilizare in vitro
- 0Adoptia
- 0A ajutat Profecund pe cineva?
- 1Ejaculare in interior la ovulație = sarcina????
- 1Lipsa menstruatie de 7 luni, îmi doresc un bebe! Sunt disperata!
- 0Histerosonografie Fertilitate 2023
- 2Pot ramane insarcinata daca sotul meu are fimoza?
- 1Vreau un copil după trei ani de alăptat și am in total 4 copii
- 1Spermograma
- 0Nu rămân insarcinata