Vreau un bebelas, dar in istoric din pacate am o extrauterina!

19-09-2020
Claudia. 9999
Nu este medic/terapeut
Claudia. 9999
Buna seara, am si eu mica problemă! Imi doresc de ceva timp un bebelas, dar in istoric din pacate am o extrauterina! De 2 ani încerc și nu rămân nici cum! Controale medici diferiți analizează totu bine din ambele părți! Luna asta vine perioada menstruației la timp apare dar dr data aceasta diferit la culoare si cantitate mică, a trecut a făcut 2 teste de sarcina si au ieșit negativ! Dupa nici 2 săptămâni de menstruație se pare ca imi vine din nou ciclul! Având si dureri de burtă destul de mari dar nu sangerez abundent, adica doar cat ma sterg cand merg la toaletă! Imi este frică sincer! Ce ar putea fi oare??
0 comentarii
Adaugă un comentariu / răspuns